؏ District Zero: New Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome
to District Zero*
Четири окръга,всеки с един могъщ водач на чело..
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Your Home Is Where Your Heart Aches
Nora Primrose Icon_minitimeПет Фев 28, 2014 1:19 pm by Alina Grace

» Барът.
Nora Primrose Icon_minitimeЧет Яну 23, 2014 10:30 pm by Ally

» Alexander Stone..
Nora Primrose Icon_minitimeНед Яну 19, 2014 4:28 pm by ms. navarra;;

» le marionnettiste
Nora Primrose Icon_minitimeВто Яну 07, 2014 8:03 pm by Lorraine Virgin

» Промяна на име, лик, раса и тн.
Nora Primrose Icon_minitimeПон Яну 06, 2014 6:21 pm by Nathaniel Stone

» you can't break a broken heart
Nora Primrose Icon_minitimeПет Яну 03, 2014 4:08 pm by Die Reimschmied

» Гънроуз
Nora Primrose Icon_minitimeСря Яну 01, 2014 6:26 pm by Reaven Shapiro

» Запазване на лик.
Nora Primrose Icon_minitimeСря Яну 01, 2014 4:28 pm by ms. navarra;;

» Потайната горска хижа на Десертьорът
Nora Primrose Icon_minitimeПон Дек 30, 2013 11:05 pm by Noah David

» Little Red
Nora Primrose Icon_minitimeПон Дек 30, 2013 7:12 pm by Reaven Shapiro

» Руините на Стария град
Nora Primrose Icon_minitimeНед Дек 29, 2013 9:07 pm by Reaven Shapiro

» Drachenherz
Nora Primrose Icon_minitimeНед Дек 29, 2013 8:52 pm by Drachenherz

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 57, на Пон Апр 15, 2013 3:31 pm

 

 Nora Primrose

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nora Primrose.

Nora Primrose.


Posts : 9
Join date : 21.12.2013

Nora Primrose Empty
ПисанеЗаглавие: Nora Primrose   Nora Primrose Icon_minitimeПон Дек 23, 2013 8:09 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
име: по рождение е Елеонор Примроуз Борделик, но след изчезването си се подвизава с Нора Примроуз.
възраст: 22
раса: крадец на сънища
дарба: създаване на илюзии, хипноза



+ амбициозна; смела; тактична
- егоистка; саркастична; недоверчива


'Смъртта' й малко или повече съответстваше на цялото й съществуване и същност, а именно трагична. След изчезването си, тя променя името си и имигрира в Англия. Нора е родена в Марсилия, Франция в семейството на любяща и грижовна майка и работлив баща. Внезапно майка й получила инфаркт и починала, което довело до огромна драма в семейството. Наложило се Елеонор да бъде отгледана основно от бавачки, защото баща й трябвало да поеме и задълженията на вече починалата си съпруга. Тъмнокоската нямала много различни занимания от четенето и стрелбата с лък. За разлика от повечето си връстници, тя просто била доста интелигентна и затворена в себе си след инцидента в семейството. През по-голямата част от относително нормалния си живот била самотна и меланхолична. Смъртта й връхлетя близките й като непредвидена буря. Тъкмо беше навършила деветнадесет, най-накрая избягала от кошмарите и продължила напред, готова да замине за Париж, където да учи и да се установи. Никога повече не била намерена. Всъщност нямало никакви доказателства, че Нора наистина е мъртва, но е по-лесно да си представим това, от колкото, че е крадец на сънища, нали?

• every saint has a past
Винаги съм си мислела какво ли щеше да стане, ако имах обикновен живот. Нали се сещате - порастване, преминаване през толкова много необмислени грешки, някои от които са напълно незначителни, а други живото променящи. Съществуване без бягство от останалите останалите, без убиване на невинни хора, неподозиращи за съществуването ми. Може би щях да се омъжа, да имам деца. Всъщност със сигурност щеше да стане така, защото с баща като Мартен Борделик нямаше да имам особен избор. Не ме разбирайте погрешно, той беше добър човек, много добър човек. Изключително амбициозен и отдаден на семейството си, винаги опитващ се да осигури най-доброто за него. В живота си имаше само едно единствено разочарование - раждането ми. Или по-скоро раждането ми като момиче. Неговата най-съкровена мечта била да има син, продължаващ така аристократичния и чистокръвен род. Но все пак той е отличен актьор, винаги е прикривал този свой копнеж доста умело, а аз от своя страна правех всичко възможно, за да го карам да се гордее с мен, компенсирайки по всевъзможни начини качествата, които Мартен е очаквал цял живот да има детето му. Занимавала съм се с какво ли не, стигнах и до стрелбата с лък, което всъщност доста ми харесваше. Пораснах внезапно. Започнах да имам самостоятелен живот, бях готова да отида в друг град, за да започна образованието си и да поема своя път. Но тогава се случи именно това, което преобърна цялото ми съществуване. Една вечер бях нападната от престъпник. Всичко това ми е доста замъглено в съзнанието, защото страхът беше превзел тялото ми. Но моментът, който си спомням най-добре, е яростта на похитителя ми и последваното внезапно съжаление. Взе всичките ми ценности, след което безусловно ме преби. Нали знаете за светлината в тунела? Е, аз бях напът да поема, но някаква необяснима сила ме спря. Събудих се около десет часа по-късно, на тротоара на същата улица, където бях изпаднала в безсъзнание. Нямах представа какво се случва. Нещо в тази нощ ме беше променило, изпитвах нужда да изчезна от лицето на света и да започна някъде на чисто. След дни ровене в старите книги на тавана разбрах за потеклото ми на "крадец на сънища"... Баща ми сигурно щеше да ми го каже, ако бях момче, нали? Избягах от родния си дом, не се върнах повече никога. Хората там си мислеха, че съм мъртва. И по-добре.

• every sinner has a future
Никога не съм искала да бъда крадец на сънища и бих направила всичко, за да прекратя този свой живот. Мисли, които не споделям с никого, които са скрити дълбоко в душата ми и не смятат да излизат на бял свят. Защо? Защото вече се промених. Малкото момиченце изчезна, заменено от безчувствената жена с ледена обвивка, недопускаща никого до себе си. През годините съм се справяла само и единствено сама, не съм разчитала на никого. Уверих се, че това е правилният път, единственият начин за оцеляване. Живях на различни места, срещах различни хора. Всичко това ме промени. Скитайки и бягайки от съдбата си, се озовах именно тук.


p.s. ако може да ми смените никнейма на Nora Primrose.


Последната промяна е направена от Nora Primrose. на Пон Дек 23, 2013 8:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Reaven Shapiro
Administrator
Administrator
Reaven Shapiro


Posts : 393
Join date : 01.09.2012

Nora Primrose Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nora Primrose   Nora Primrose Icon_minitimeПон Дек 23, 2013 8:15 am

Дабрите са строго определени от расата:
[You must be registered and logged in to see this link.]
следователно, не може да си  безсмъртна. Infact, никой, дори лидерите не са.


Последната промяна е направена от Reaven Shapiro на Пон Дек 23, 2013 8:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nora Primrose.

Nora Primrose.


Posts : 9
Join date : 21.12.2013

Nora Primrose Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nora Primrose   Nora Primrose Icon_minitimeПон Дек 23, 2013 8:18 am

В интерес на истината прочетох няколко пъти въпросните разяснения и нито веднъж не видях къде са посочени дарбите конкретно на крадците на сънища. Съжалявам, най-вероятно просто съм доста разсеяна и не съм забелязала. Както и да е, сега ще го оправя.
Върнете се в началото Go down
Reaven Shapiro
Administrator
Administrator
Reaven Shapiro


Posts : 393
Join date : 01.09.2012

Nora Primrose Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nora Primrose   Nora Primrose Icon_minitimeПон Дек 23, 2013 8:22 am

Без да се заяждам, има четири различни теми с разяснения, ако ги беше прочела поне по веднъж, вероятно щеше да схванеш...като всички останали.
Anyways, когато си оправиш героя ще бъдеш одобрена.
Добре дошла и приятно прекарване!
Върнете се в началото Go down
Nora Primrose.

Nora Primrose.


Posts : 9
Join date : 21.12.2013

Nora Primrose Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nora Primrose   Nora Primrose Icon_minitimeПон Дек 23, 2013 8:26 am

Да, може би наистина щях да схвана, моя грешка.
Оправих всичко. (:
Върнете се в началото Go down
Reaven Shapiro
Administrator
Administrator
Reaven Shapiro


Posts : 393
Join date : 01.09.2012

Nora Primrose Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nora Primrose   Nora Primrose Icon_minitimeПон Дек 23, 2013 8:27 am

Отново добре дошла и приятно прекарване! :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nora Primrose Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nora Primrose   Nora Primrose Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nora Primrose
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
؏ District Zero: New Generation :: ✘Досиета :: Ваша светлост..-
Идете на: